Nově otvíráme kurz pro dospělou společnost od 20 do 100 let v novém sále komunitního centra Barrandov, Grussova 1274/6. V kurzu vyučujeme především standardní a latinskoamerické tance, ale i různé taneční novinky. 

 • Taneční kurz pro dospělou společnost je určen párům - které začínají úplně od začátku, nebo si chtějí zopakovat kroky, které se v mládí naučili, případně tančí a chtějí se v tanci zdokonalit. Navíc poznáte nové přátele.
 • V kurzu Vás čeká deset dvouhodinových, vyučovacích lekcí z čehož je jedna lekce maškarní a navíc Vás čeká závěrečný ples. Každá lekce je rozdělená na hodinový standardní seminář a po krátké přestávce Vás čeká hodinový latinsko-americký seminář.

 

 • V případě, že se nemůžete své lekce zúčastnit, nabízíme Vám náhradu ve čtvrtek na Zbraslavi a v pátek v Řevnicích.

  Požadované oblečení:

  Dámám sluší společenské šaty, případně sukně s halenkotanecni-zbraslavu (sukně by Vám neměla bránit ve volném pohybu). Boty na polovysokém podpatku. Vhodné jsou boty s koženou podrážkou.

  Pánům doporučujeme tmavé kalhoty, košili s vhodnou kravatou, či motýlkem. Sako není podmínkou, nevyžadujeme jej protože pánům brání ve správném držení. K tmavým botám jsou samozřejmostí tmavé ponožky! Vhodné jsou boty s koženou podrážkou. Rukavičky dospělí pánové nenosí.

  Tanci jsme zasvětili podstatnou část našeho života a pokusíme se Vám ukázat, proč nás tanec chytl za srdce. Jste pro nás neustálou inspirací a těšíme se na naše společné lekce.

 • Protože se tanec neustále mění a vyvíjí i my se stále vzděláváme a přinášíme Vám aktuality nejen českého, ale i světového formátu. 

tanecni-cernosice

 

 

Přihláška pro mládež

Přihláška pro dospělé

Ceník

Taneční kurz 10 lekcí / 20 hodin sleva za přihlášku do 1.10.2021 sleva 3-5 párů sleva 6 -10 párů sleva 11 párů a více
 Mládež - dáma 1 850 Kč 200 Kč 250 Kč 350 Kč 450 Kč
 Mládež - pán 1550 Kč 200 Kč 150 Kč 300 Kč

400 Kč

Dospělé páry 1800 Kč 200 Kč 150 Kč 150 Kč

150Kč

Storno podmínky: Účast v kurzu se potvrzuje platbou kurzovného. Pokud se nemůžete některé lekce zúčastnit, nabízíme Vám náhradu v jiném kurzu v té sezóně, která právě probíhá. Kurzovné se vrací pouze z důvodu nekonání se akce ( soustředění, kurz, ples)! Pokud se akce koná, není možné vrácení kurzovného, ani jeho převod na jinou akci, či sezónu.

Začínající páry vyučujeme i na soukromých lekcích. 

 • Pro naše klienty máme poukázky na 10% slevu na taneční obuv u specializované firmy ELISE DANCE SPORT PRAHA, nebo HELLER.
 • Sleva na půjčení společenských oděvů, doplňků a bižuterie „Svatební dům Zbraslav"